Collection: Fruit

23 products
  • Banana, each
    Regular price
    $0.40
    Sale price
    $0.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 12oz
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon, each
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears, each
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges, each
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes Red 2lb bag
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime, each
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe, each
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granny Smith apples, each
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes Green 2lb bag
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple large, each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red delicious apple, each
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi, each
    Regular price
    $0.35
    Sale price
    $0.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries 6oz
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mcintosh apple, each
    Regular price
    $0.55
    Sale price
    $0.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit, each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew, each
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon, each
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out